O nas

Jesteśmy żeglującą rodziną i szczęśliwie udało nam się wejść w posiadanie dwóch pięknych i dużych jachtów. Wreszcie spełniło się nasze marzenie. Sami żeglujemy od zawsze, a nasze dzieci od ósmego miesiąca życia… Chcieliśmy podzielić się naszą pasją z innymi. Dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować działanie wypożyczalni jachtów na Mazurach Pana Krajewskiego. Jeśli interesują Cię jachty do wynajęcia nieopodal Giżycka, zapraszamy na pokład. Proponujemy również czarter jachtów w Świnoujściu.

Oferujemy tanie czartery w Chorwacji lub na Mazurach. Modele z naszej wypożyczalni jachtów są zadbane, dobrze wyposażone i co najważniejsze — duże i wygodne. Polecamy je ludziom po czterdziestce, ale nie tylko. Z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto szuka wypoczynku i komfortu. Korzystając z naszego czarteru jachtów (w Chorwacji lub na Mazurach) możesz spokojnie stanąć w mesie i wygodnie podziwiać pięknie wykończone wnętrze. W kokpicie przy lampce wina lub szklaneczce whisky będziesz delektować się urokami polskiej przyrody.

[cherry_fixed_parallax src_poster="back-img.jpg" offset_value="yes" fixed_value="yes" invert_value="yes" custom_class="cherry_fixed_parallax2 parallax-box-text"]
[lazy_load_box effect="slidedown" speed="900" delay="100"]

Jeśli interesuje Cię wynajęcie jachtu w Chorwacji, chcemy zaproponować Ci najlepsze rejsy w danym kraju. Możesz również sam zaplanować rejs, a my we wszystkim pomożemy.
Twoja satysfakcja wynikająca z naszych tanich czarterów jest dla nas najważniejsza.

[/lazy_load_box]
[/cherry_fixed_parallax]

W sezonie 2017 pojawił się nowy jacht do wynajęcia na Mazurach. To 34 stopowy Vector 10, który jeszcze pachnie nowością. Wakacje z tym modelem z pewnością będą niezapomniane. Szukasz jachtów do wynajęcia na Mazurach tanio? Chcesz zobaczyć czarujące miejsca, które dadzą Ci możliwość odpoczynku i ucieczki od codziennych problemów? Polecamy naszą wypożyczalnię żaglówek z Mazur. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na mazurskich szlakach.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących czarteru dużych, komfortowych jachtów i zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiamy serdecznie

Elżbieta i Zbigniew Świerszcz

krajan@krajanczarter.com.pl